Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Abdurrahim Zengin

Yönetim Kurulu Başkanı
 
Detaylı Bilgi

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1993 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası ailenin Mintur isimli firmasında aktif olarak çalışmaya başlamıştır. 1997 yılından 2003 yılına kadar Set Beton firmasında, Mintur Firması adı altında alt yüklenici olarak hazır beton üretimi ve nakliyesi işinde aktif görev almıştır. 2003 yılında Şirket’in kurulmasına öncülük etmiştir ve halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmaktadır. İyi düzeyde İngilizce ve Fransızca bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Suat Zengin

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
 
Detaylı Bilgi

Lise mezunu olup, Şirket’te Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev almaktadır. 2006 yılından itibaren Boğaziçi Beton firmasında aktif olarak görev almakta olup halen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Ertan Zengin

Yönetim Kurulu Üyesi

 
Detaylı Bilgi

Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Set Beton firmasına, Mintur Firması adı altında alt yüklenici olarak hazır beton üretimi ve nakliyesi işinde aktif olarak görev almıştır. Yönetim Kurulu üyesi olarak Şirket’te görev almaktadır. İyi düzeyde İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ömer Erhan ERBAYRAKTAR

Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi

 
Detaylı Bilgi

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olmuştur. 1992-1993 yıllarında Or-tek Ltd. Şti firmasının yapmış olduğu Pınarhisar Çimento Fabrikası, Lalapaşa Çimento Fabrikası, Gümüşhane Çimento Fabrikası inşaatlarında şantiye şefi olarak görev almıştır. 1994-2004 yılları arasında Set Beton tesis şefi ve bölge müdürü olarak çeşitli bölgelerde ve görevlerde yer almıştır. 2004 yılından beri Şirket’te Genel Müdür olarak görev yapmaktadır. Evli ve iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

 

Ahmet Kağan Yıldırım

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

 
Detaylı Bilgi

Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1996 yılında mezun olmuştur. Yaklaşık 20 yılı aşkın süre kıdemli bankacı olarak çalışan Kağan Yıldırım, Citigroup Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Bölümü’nde 10 yıldan uzun süre Türkiye, Birleşik Arap Emirliği (B.A.E.) ve Katar’da görev almış, daha sonra Türkiye, B.A.E., Umman, Suudi Arabistan ve Kuveyt'i kapsayan uluslararası bankacılık başkanı olarak Commercial Bank of Katar’da görev almıştır. Doha'da ve son olarak Türkiye’de Alternatifbank Toptan Bankacılık Bölümü’nde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Kasım 2019 tarihinden beri Şirket’te Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev almaktadır. İyi düzeyde İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Pelin Muslu Satıcı

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

 
Detaylı Bilgi

2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi, İşletme bölümünü bitirdi. Aynı yıl, Ernst & Young Danışmanlık Hizmetleri bölümünde danışman olarak çalışmaya başladı. 2010 yılında, danışmanlık görevinden ayrılıp bankacılık kariyerine başladı. 2010-2018 yılları arasında sırasıya Citibank, Odeabank ve Alternatifbank’ta kurumsal tahsis analisti ve kurumsal finansman birim müdürü görevlerini üstlendi.

2018 yılında, Alternatifbank’tan ayrılıp finansal danışmanlık yapmak üzere EMCAP finansal danışmanlık şirketinde direktör orarak çalışmaya başlamış ve halen bu görevi sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir

 

Yatırımcı İlişkileri

Uyguladığı kurumsal yönetim değerleri ve güvene dayanan birliktelikleriyle Boğaziçi Beton, yatırımcı ilişkilerini uluslararası standartlarda arttırmayı hedefliyor.

 

Ürünlerimiz

Başta TS EN 206 ve ulusal eki kapsamına uygun tüm beton sınıfları olmak üzere, özel üretim betonlarımızı sizlere sunuyoruz.

 

 

Kalite ve Çevre Politikamız

Kurumumuz gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

 

 

©2021. Copyrigt. All Rights Reserved.