Üst Yönetim

.

Üst Yönetim

Ömer Erhan Erbayraktar

Genel Müdür 

 
Detaylı Bilgi

İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 1992 yılında mezun olmuştur. 1992-1993 yıllarında Or-tek Ltd. Şti firmasının yapmış olduğu Pınarhisar Çimento Fabrikası, Lalapaşa Çimento Fabrikası, Gümüşhane Çimento Fabrikası inşaatlarında şantiye şefi olarak görev almıştır. 1994 – 2004 yılları arasında Set Beton tesis şefi ve bölge müdürü olarak çeşitli bölgelerde ve görevlerde yer almıştır. 2004 yılından beri Şirket’te genel müdür olarak görev yapmaktadır. Evli ve iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Burhan Aktaş

Finans ve Mali İşler Direktörü
Detaylı Bilgi

Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden 2004 yılında mezun olmuştur. Yaklaşık 13 yılı aşkın süre kıdemli bankacı olarak çalışan Burhan Aktaş, ING Bank (Oyak Bank) Ticari Bankacılık’ta 6 yıl çalıştıktan sonra Odea Bank’ın kuruluş aşamasında Kurucu ekipte yer alarak 2019 yılı Nisan ayına kadar Odea Bank Ticari Bankacılık Bölümü’nde görev yapmıştır. Nisan 2019 – Nisan 2021 arasında Şirket’te görev almıştır. Nisan 2021- Ekim 2023 arasında Zengin Petrol San. Tic. A.Ş. Firmasında Finans ve Mali İşler Direktörü olarak görev almıştır. Ekim 2023 tarihinden itibaren Şirket’te görev almaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ali Kıvanç Baş

Teknik İşler Direktörü 

 
Detaylı Bilgi

İstanbul Teknik Üniversitesi Kimya Metalürji Fakültesi Metalürji Mühendisliği Bölümü’nden 1998 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası Mintur Turistik Yatırım İnş. San. ve Tic. A.Ş. şirketinde ve Set Beton firmasında, alt Yüklenici olarak hazır beton üretimi ve nakliyesi işinde genel koordinatör olarak görev almıştır. 2003 yılında Şirket’in kuruluşundan beri, Şirket’te Teknik İşler Direktörü olarak görev almaktadır. İyi düzeyde İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Lütfiye Erbayraktar

Kalite Ar-Ge Direktörü

 
Detaylı Bilgi

İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Çevre Mühendisliği bölümlerini (Çift Anadal 2006 – 2007 yıllarında mezun olmuştur) bitirmesi akabinde İstanbul Teknik Üniversitesi Yapı Malzemeleri Bölümü’nde Yüksek Lisans’ını 2010 yılında tamamlamıştır. 2007 – 2009 yılları arasında Nuh Beton firmasında görev almış, 2009 yılından bugüne kadar Şirket’te Kalite ve Ar-ge Direktörü olarak görev almaktadır. İyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

 

Hülya Zoroğlu

İnsan Kaynakları Direktörü

 
Detaylı Bilgi

1993 yılında Özel Yıldız Lisesi’ni bitirmesi akabinde, aynı yıl Dışbank İnsan Kaynakları Departmanı’nda işe başlamış ve 2000 yılına kadar görevine devam etmiştir. 2000 yılında EGS Bank’ta İnsan Kaynakları Bölümü’nde görev almış ve 2002 yılına kadar bu görevi sürdürmüştür.  2005 yılından bugüne kadar Şirket’te İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

 

Kadir Berkant Hekimci

Satış Pazarlama Direktörü
Detaylı Bilgi

Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nden 1989 yılında mezun olmuştur.  1991 – 2008 yılları arasında Set Italcementi Group, Set Beton San. ve Tic. A.Ş. Kuzey Marmara Bölgesi Satış ve Pazarlama Şefi olarak görev yapmıştır. 2009 yılından itibaren Şirket’te Satış Pazarlama Direktörü olarak görev almaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Yatırımcı İlişkileri

Uyguladığı kurumsal yönetim değerleri ve güvene dayanan birliktelikleriyle Boğaziçi Beton, yatırımcı ilişkilerini uluslararası standartlarda arttırmayı hedefliyor.

 

Ürünlerimiz

Başta TS EN 206 ve ulusal eki kapsamına uygun tüm beton sınıfları olmak üzere, özel üretim betonlarımızı sizlere sunuyoruz.

 

 

Kalite ve Çevre Politikamız

Kurumumuz gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakabilmek amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

 

 

©2021. Copyrigt. All Rights Reserved.